Новости Одессы - мир Одесских новостей. Одесса в новостях

Чи є в Україні страшніший «пірат», ніж МВС?

Українська міліція здійснила безпрецедентний подвиг. Вона, бадьоро відрапортувавши про неймовірні успіхи у боротьбі з розповсюджувачами піратського програмного продукту у вигляді шмону офісу ресурсу EX.ua і затримання його співробітників, відразу офіційно визнала, що сама використовує це саме піратське програмне забезпечення, безбожно порушуючи міжнародне законодавство щодо захисту авторських прав.

 

Простіше кажучи, українські менти абсолютно офіційно визнали, що вони – злочинці.

Зокрема, цю страшну правду відкрив начальник управління зв’язків з громадськістю МВС Володимир Поліщук. «Приблизно 47% програмного забезпечення в міністерстві не є ліцензійним».

Власне, це повний абзац. Так, раніше повідомлялося, що «в українських міністерствах і відомствах, установах, організаціях часто-густо – піратське ПЗ». Але щоб саме МВС ось так, без грубого примусу, раптом зізналося в глобальному і систематичному вчиненні злочину міжнародного рівня, за які «карає» інших – цього складно було очікувати.

Зате яка радість Adobe Systems, Gpaphisoft і телеканалу “1 +1″! Останній, щоправда, зараз відмовляється від своїх слів – мовляв, не просили ми закривати ресурс, але неприємний осад залишився. Переконаним копірасти, які на відміну від “1 +1″ йдуть до кінця, слід варто відразу подавати до суду на МВС України. І просити, наприклад, СБУ, щоб та влаштовувала «маски-шоу» в міністерстві, для початку поклавши міністра внутрішніх справ Захарченко та його заступників пикою в підлогу і “прошманавши” їхні компи. Склад злочину в наявності – посадові особи МВС, повноважні його представники, самі зізналися в скоєнні злочину. Які ж ще аргументи і докази потрібні?

А взагалі давайте прикинемо. Вчора в офісі закритого нібито за поширення піратського ПЗ і аудіовізуальної продукції EX.ua було конфісковано 200 серверів, які містили 6000 терабайт інформації.

Але відразу саме МВС абсолютно офіційно визнає, що добра половина ПО на його власних комп’ютерах – піратське. Зауважимо також, що в даному випадку пан Поліщук говорить лише про центральний апарат МВС. Бо ніхто не повірить в те, що скромне лінійне відділення міліції в селищі Гвардійське Енської області, яке має «на озброєнні» 6 комп’ютерів, на половині з них містить ліцензійну «вінду» з пасьянсикамі, «офісом», «Ексельом» тощо.

У тому відділенні міліції, як і у всіх інших, включаючи київські, місцеві правоохоронці пригнали дядька Василя, зпійманого на базарі з піратськими сідюшникамі, тож він їм весь фарш і залив. А тепер вони на цій піратської бадязі ліплять звіти в центр, як у них відважно виходить боротися з тим же дядьком Василем, котрий торгуює піратським ПЗ, от вже гнида яка.

Тепер уявімо собі структуру МВС. Це ж справжній монстр, під зав’язку набитий комп’ютерною технікою. У Міністерстві внутрішніх справ України створені головні управління, управління та служби:

- Штаб (на правах головного управління);

- Кримінальна міліція, до якої входить: головне управління карного розшуку, головне управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, експертно-криміналістичне управління, управління кримінального розшуку (при МВС).

- Міліція громадської безпеки, до якої входять: Головне управління адміністративної служби, Головне управління Державної інспекції, Головне управління державної служби охорони (при МВС).

- Міліція по боротьбі з організованою злочинністю, для ефективної роботи якої було створено: Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю, Відділ з організації роботи органів внутрішніх справ на закритих об’єктах.

В якості самостійних служб в Міністерстві внутрішніх справ створено:

- Управлінське національне бюро «Інтерпол» (на правах головного управління);

- Головне слідче управління;

- Відділ організації роботи дізнання в органах внутрішніх справ;

- Головне управління кадрів;

- Відділ міжнародних зв’язків;

- Головне управління військ внутрішньої та конвойної охорони;

- Відділ військово-мобілізаційної роботи та цивільної оборони;

- Фінансово-економічне управління;

- Головне управління військового та матеріально-технічного забезпечення;

- Господарське управління;

- Управління капітального будівництва;

- Управління справами і ряд інших управлінь з допоміжними і обслуговуючими функціями.

У структуру апарату Міністерства внутрішніх справ не входять, але діють при ньому і йому безпосередньо підпорядковані:

- Головне інформаційне бюро;

- Оперативно-технічне управління;

- Редакційно-видавничий відділ;

- Центральний відділ оперативного зв’язку;

- Центр технічного захисту інформації та ряд інших служб, що займаються інформаційно-побутовим і технічним забезпеченням центрального апарату.

А додамо Головне управління внутрішніх справ в Автономній Республіці Крим, а Головні управління в кожній області, а управління, відділи та відділення в кожному місті-селищі-міському районі! А такий заповідник неляканих піратів, як Внутрішні війська МВС!

«Йопта!!» – Розбіжаться очі в уважного копіраста. Це ж багато тисяч комп’ютерів, переповнених піратською дурницею!

Куди там жалюгідному EX.ua. У нього, може бути, і круті сервери, але тільки якщо їх пошукати там «нелегальне» ПО, то вийде жалюгідна крихітка на тлі міліцейського достатку.

А тому панам копірастам – пряма вказівка до дії. Ось вони, вгодовані злісні порушники авторських прав! Тисячами пасуться в кабінетах – лови і саджай. Судам на роки вперед роботи вистачить.

Джерело: Хвиля

Источник: http://ia-prometei.org.ua/?p=9348

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Поиск объявлений

Поделиться

Есть что рассказать? Пишите: admin@hotnews.od.ua

 

 

FreeCurrencyRates.com

 

Статистика форума

  • Всего пользователей: 3390
  • Последний: ycama
  • Всего сообщений: 8373
  • Всего тем: 2092
  • Всего разделов: 5
  • Всего категорий: 54
  • Открыто сегодня: 0
  • Открыто вчера: 3
  • Всего ответов сегодня: 0
  • Всего ответов вчера: 5